Fortschrittliche Schritte in Welt einen Unterschied machen.


Als Dijital Pixel bieten wir eine breite Palette von Dienstleistungen vom Webdesign bis zum Social Media
Management, von der Werbung bis zur Videoproduktion, und stärken Ihre Marke in der digitalen Welt.

Varyant Soft

Varyant Soft

Webdesign, Social Media Management, Animation, Werbefilm

Öz Akdeniz Cam Balkon

Öz Akdeniz Cam Balkon

Web-Design, SEO

Mednav Health

Mednav Health

Web-Design, Werbemanagement

Defter Takibi

Defter Takibi

Web-Design, Software-Entwicklung

Atölye Grafil

Atölye Grafil

Web-Design

Hazine Tarım

Hazine Tarım

Web-Design, E-Commerce, Verwaltung sozialer Medien

Alle Projekte

50+ Integration

Verwalten Sie alles von Produkten, Bestellungen und sogar Rücksendungen mit mehr als 50 Integrationen in Bezug auf Marktplatz, E-Commerce-Website, Buchhaltung, elektronische Rechnungen und Versand.

Sık Sorulan Sorular

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Web tasarım süreci genellikle müşteri ihtiyaçlarını belirleme, tasarım aşaması, geliştirme ve yayınlama olarak dört ana aşamada ilerler. Detaylar projeye göre değişebilir, ancak genel olarak bu adımları içerir.

Responsive web tasarım, web sitenizin farklı cihazlarda (bilgisayarlar, tabletler, telefonlar) uyumlu olacak şekilde tasarlanması anlamına gelir. Mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte, responsive tasarım web sitesinin erişilebilirliğini artırır ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Müşteriler, gereksinimleri belirlemek, geri bildirim sağlamak, içerik sağlamak ve son onayı vermek gibi önemli roller oynarlar. İşbirliği ve açık iletişim, başarılı bir proje için kritik öneme sahiptir.

SEO dostu bir web sitesi tasarlamak için, doğru anahtar kelimeleri kullanarak içeriği optimize etmek, doğru meta etiketlerini kullanmak, site hızını artırmak, mobil uyumluluğu sağlamak gibi çeşitli faktörleri dikkate almak gerekir.

Web tasarım projesinin maliyetini etkileyen faktörler arasında özelliklerin karmaşıklığı, tasarımın özelleştirilmesi, içerik yönetim sistemi gereksinimleri, SEO gereksinimleri ve projenin zaman çerçevesi yer alır.

Web sitesi tasarımının tamamlanma süresi, projenin karmaşıklığına, müşteri geri bildiriminin hızına ve diğer değişkenlere bağlı olarak değişir. Basit bir web sitesi birkaç hafta içinde tamamlanabilirken, daha karmaşık projeler daha uzun sürebilir.

Web sitesi güvenliği için SSL sertifikası kullanılması, güçlü şifrelerin gerektirilmesi, güncel yazılım ve eklentilerin kullanılması, düzenli yedeklemelerin yapılması gibi önlemler alınabilir.

Web tasarımında kullanılan teknolojiler arasında HTML, CSS, JavaScript, ve çeşitli web frameworkleri ve içerik yönetim sistemleri (CMS) bulunabilir.

Web tasarım hizmetimizi başlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirlemek için bir toplantı ayarlayabiliriz ve ardından size özel bir teklif sunabiliriz. Proje başladığında, sürecin her adımında sizinle işbirliği yapacağız ve sonuçlarınızı maksimize etmek için çalışacağız.

Sie haben ein Projekt? Kontakt.